NL
FR
Gold sponsors
Silver sponsors
Weer of geen weer...
Weeronline.nl - Meer weer in Hoegaarden
Datum Afspraaktijd Aanvang Einde Evenement Accommodatie
24/02/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Boys VHL 4C (2): HOEG2 - LEUV2 HOEGAARDEN HHIH1
24/02/2018 09:00 09:30 10:30 U9 Boys VHL 3C (2): HOEG1 - LEUV3 HOEGAARDEN HHIH1
24/02/2018 09:00 09:30 10:20 U8 Boys VHL 2B (2): HOEG1 - KEER2 HOEGAARDEN HHIH1
24/02/2018 08:45 10:00 11:00 U12 Boys VHL 2B (2): BEER1 - HOEG1 BEERSCHOT BEER2
24/02/2018 10:30 10:30 11:30 U12 Girls VHL 3B (2): HOEG1 - KEER1 HOEGAARDEN HHIH1
24/02/2018 10:00 10:30 11:30 U9 Girls VHL 4D (2): HOEG1 - STIX2 HOEGAARDEN HHIH1
24/02/2018 10:00 10:30 11:20 U8 Boys VHL 4F (2): HOEG2 - MOLH1 HOEGAARDEN HHIH1
24/02/2018 10:00 10:30 11:20 U8 Girls VHL 4E (2): HOEG1 - TAXA1 HOEGAARDEN HHIH1
24/02/2018 10:00 10:30 11:20 U7 Boys VHL 4G (2): STRU1 - HOEG1 SINT TRUIDEN STRU1
24/02/2018 10:05 11:00 12:00 U11 Boys VHL 3B (2): HERA2 - HOEG1 HERAKLES HERA2
24/02/2018 09:35 11:00 12:00 U9 Boys VHL 4E (2): HERA3 - HOEG3 HERAKLES HERA2
24/02/2018 11:30 11:30 12:30 U10 Boys VHL 3B (2): HOEG2 - VRIJ1 HOEGAARDEN HHIH1
24/02/2018 11:30 11:30 12:30 U10 Girls VHL 3B (2): HOEG1 - LION1 HOEGAARDEN HHIH1
24/02/2018 12:30 12:30 13:55 U14 Girls Nat. 2A (2): HOEG1 - LEUV1 HOEGAARDEN HHIH1
24/02/2018 10:55 12:30 13:30 U10 Boys VHL 3B (2): ANTW2 - HOEG1 ANTWERP ANTW2
24/02/2018 11:50 13:00 14:00 U9 Boys VHL 2B (2): MECH1 - HOEG2 MECHELSE MECH2
24/02/2018 12:15 13:00 13:50 U8 Boys VHL 4F (2): LEUV4 - HOEG3 LEUVEN LEUV2
24/02/2018 12:25 13:30 14:55 U16 Girls VHL 3D (2): MAAS2 - HOEG2 Maasmechelen De Schietkuil HCMM1
24/02/2018 14:00 14:00 15:25 U16 Girls VHL 1B (2): HOEG1 - MECH2 HOEGAARDEN HHIH1
24/02/2018 12:45 14:00 15:25 U16 Boys VHL 2B (2): MECH2 - HOEG1 MECHELSE MECH2
24/02/2018 13:40 15:00 16:25 U19 Girls Nat. 2B (2): SGEO1 - HOEG1 SAINT-GEORGES SGEO1
24/02/2018 14:45 15:00 16:25 U14 Girls VHL 2C (2): LEUV3 - HOEG2 LEUVEN LEUV2
24/02/2018 15:30 15:30 16:55 U19 Girls VHL 3C (2): HOEG2 - HERA3 HOEGAARDEN HHIH1
24/02/2018 17:15 18:00 19:25 U19 Boys VHL 2B (2): LEUV3 - HOEG2 LEUVEN LEUV2
24/02/2018 18:30 18:30 19:55 U19 Boys VHL 1B (2): HOEG1 - NEOH1 HOEGAARDEN HHIH1
25/02/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: HOEG2 - VICT4 HOEGAARDEN HHIH1
25/02/2018 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. 3A: HOEG1 - BUHC1 HOEGAARDEN HHIH1
26/02/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: HOEG1 - BEER1 HOEGAARDEN HHIH1
26/02/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: HOEG2 - VICT1 HOEGAARDEN HHIH1
26/02/2018 19:45 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: BRAX1 - HOEG3 BRAXGATA BRAX2
26/02/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: HOEG1 - VICT1 HOEGAARDEN HHIH1
26/02/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: HOEG2 - BEER1 HOEGAARDEN HHIH1
26/02/2018 20:30 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: BRAX2 - HOEG3 BRAXGATA BRAX2
03/03/2018 09:00 09:30 10:30 U10 Boys VHL 3B (2): HOEG1 - MERO1 HOEGAARDEN HHIH1
03/03/2018 08:05 09:30 10:30 U10 Boys VHL 3B (2): HERA2 - HOEG2 HERAKLES HERA2
03/03/2018 08:45 10:00 11:00 U12 Girls VHL 3B (2): TAXA1 - HOEG1 TAXANDRIA TAXA1
03/03/2018 10:30 10:30 11:30 U11 Boys VHL 3B (2): HOEG1 - NEOH1 HOEGAARDEN HHIH1
03/03/2018 10:30 10:30 11:30 U9 Boys VHL 2B (2): HOEG2 - MERO1 HOEGAARDEN HHIH1
03/03/2018 10:30 10:30 11:30 U9 Boys VHL 4E (2): HOEG3 - VICT6 HOEGAARDEN HHIH1
03/03/2018 09:05 10:30 11:20 U8 Boys VHL 2B (2): HERA1 - HOEG1 HERAKLES HERA2
03/03/2018 09:25 11:00 11:50 U8 Boys VHL 4F (2): MAAS1 - HOEG2 Maasmechelen De Schietkuil HCMM1
03/03/2018 11:00 11:30 12:30 U12 Boys VHL 2B (2): HOEG1 - HERA2 HOEGAARDEN HHIH1
03/03/2018 11:30 11:30 12:20 U8 Boys VHL 4F (2): HOEG3 - ARTE1 HOEGAARDEN HHIH1
03/03/2018 10:15 11:30 12:20 U8 Girls VHL 4E (2): KEER3 - HOEG1 KEERBERGEN KEER1
03/03/2018 11:30 11:30 12:20 U7 Boys VHL 4G (2): HOEG1 - LEUV5 HOEGAARDEN HHIH1
03/03/2018 11:15 12:00 13:25 U14 Girls Nat. 2A (2): EMBG1 - HOEG1 EMBOURG EMBG1
03/03/2018 10:55 12:30 13:30 U10 Girls VHL 3B (2): ANTW3 - HOEG1 ANTWERP ANTW2
03/03/2018 12:30 12:30 13:55 U14 Girls VHL 2C (2): HOEG2 - LION1 HOEGAARDEN HHIH1
03/03/2018 11:45 13:00 14:00 U9 Boys VHL 3C (2): VICT1 - HOEG1 VICTORY VICT2
03/03/2018 13:15 14:00 14:50 U7 Girls VHL 4E (2): LEUV3 - HOEG1 LEUVEN LEUV2
03/03/2018 14:00 14:00 15:25 U16 Boys VHL 2B (2): HOEG1 - VICT3 HOEGAARDEN HHIH1
03/03/2018 15:30 15:30 16:55 U16 Girls VHL 3D (2): HOEG2 - MAAS1 HOEGAARDEN HHIH1
03/03/2018 14:45 15:30 16:55 U16 Girls VHL 1B (2): KEER1 - HOEG1 KEERBERGEN KEER1
03/03/2018 15:40 16:30 17:55 U19 Girls VHL 3C (2): STIX2 - HOEG2 HASSELT STIX STIX1
03/03/2018 16:30 17:00 18:25 U19 Boys VHL 2B (2): HOEG2 - TAXA2 HOEGAARDEN HHIH1
03/03/2018 17:45 18:00 19:25 U19 Boys VHL 1B (2): LEUV2 - HOEG1 LEUVEN LEUV1
03/03/2018 18:30 18:30 19:55 U19 Girls Nat. 2B (2): HOEG1 - NEOH1 HOEGAARDEN HHIH1
04/03/2018 10:00 10:00 11:00 HANN1 - ARLO1
04/03/2018 10:45 11:30 12:55 Masters Nat. 1: LEOP2 - NA/HO1 LEOPOLD LEOP2
04/03/2018 12:15 13:00 14:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: PING5 - HOEG2 PINGOUIN PING2
04/03/2018 12:50 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 3B: KNOK1 - HOEG1 KNOKKE KNOK1
05/03/2018 20:30 20:30 21:30 Ladies VHL 1: HOEG2 - HOEG1 HOEGAARDEN HHIH1
10/03/2018 08:15 08:30 09:55 U16 Boys VHL 2B (2): LEUV2 - HOEG1 LEUVEN LEUV1
10/03/2018 07:45 09:00 10:00 U11 Boys VHL 3B (2): TAXA1 - HOEG1 TAXANDRIA TAXA1
10/03/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Boys VHL 2B (2): HOEG1 - NEOH1 HOEGAARDEN HHIH1
10/03/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Girls VHL 3B (2): HOEG1 - MOLH1 HOEGAARDEN HHIH1
10/03/2018 09:30 09:30 10:30 U9 Boys VHL 2B (2): STIX1 - HOEG2 HASSELT STIX STIX2
10/03/2018 09:00 09:30 10:20 U7 Girls VHL 4E (2): STIX1 - HOEG1 HASSELT STIX STIX2
10/03/2018 09:55 10:30 11:30 U12 Boys VHL 4C (2): VRIJ1 - HOEG2 VRIJBROEK VRIJ1
10/03/2018 10:30 10:30 11:30 U10 Boys VHL 3B (2): HOEG2 - ANTW2 HOEGAARDEN HHIH1
10/03/2018 10:00 10:30 11:30 U9 Girls VHL 4D (2): HOEG1 - MOLH1 HOEGAARDEN HHIH1
10/03/2018 10:00 10:30 11:20 U8 Girls VHL 4E (2): HOEG1 - LEUV3 HOEGAARDEN HHIH1
10/03/2018 10:00 10:30 11:20 U7 Boys VHL 4G (2): HOEG1 - LEUV3 HOEGAARDEN HHIH1
10/03/2018 09:20 11:00 12:00 U9 Boys VHL 4E (2): MOLH1 - HOEG3 MOL MOLH1
10/03/2018 11:00 11:30 12:30 U10 Girls VHL 3B (2): HOEG1 - TAXA1 HOEGAARDEN HHIH1
10/03/2018 11:00 11:30 12:30 U9 Boys VHL 3C (2): HOEG1 - TAXA1 HOEGAARDEN HHIH1
10/03/2018 10:05 11:30 12:30 U10 Boys VHL 3B (2): HERA2 - HOEG1 HERAKLES HERA2
10/03/2018 11:00 11:30 12:20 U8 Boys VHL 2B (2): HOEG1 - STIX1 HOEGAARDEN HHIH1
10/03/2018 11:30 11:30 12:20 U8 Boys VHL 4F (2): HOEG2 - HOEG3 HOEGAARDEN HHIH1
10/03/2018 11:45 12:30 13:55 U14 Girls Nat. 2A (2): KEER1 - HOEG1 KEERBERGEN KEER1
10/03/2018 12:30 12:30 13:55 U14 Girls VHL 2C (2): HOEG2 - TAXA1 HOEGAARDEN HHIH1
10/03/2018 12:40 13:30 14:55 U16 Girls VHL 3D (2): STIX2 - HOEG2 HASSELT STIX STIX1
10/03/2018 14:00 14:00 15:25 U16 Girls VHL 1B (2): HOEG1 - TAXA1 HOEGAARDEN HHIH1
10/03/2018 15:30 15:30 16:55 U19 Boys VHL 1B (2): HOEG1 - BRAX2 HOEGAARDEN HHIH1
10/03/2018 15:25 16:00 17:25 U19 Girls Nat. 2B (2): ISCA1 - HOEG1 ISCA ISCA1
10/03/2018 17:00 17:00 18:25 U19 Girls VHL 3C (2): HOEG2 - DRAG3 HOEGAARDEN HHIH1
10/03/2018 16:50 18:00 19:25 U19 Boys VHL 2B (2): MECH2 - HOEG2 MECHELSE MECH1
11/03/2018 10:00 10:00 11:25 Masters Nat. 1: NA/HO1 - OREE2 HOEGAARDEN HHIH1
11/03/2018 11:30 11:30 12:55 Messieurs Min. Nat. Honneur: HOEG2 - DRAG4 HOEGAARDEN HHIH1
11/03/2018 14:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 3B: HOEG1 - SGEO1 HOEGAARDEN HHIH1
12/03/2018 19:50 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: HOEG3 - LEUV1 MECHELSE MECH1
12/03/2018 19:25 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: ANTW3 - HOEG1 ANTWERP ANTW2
12/03/2018 19:25 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: ANTW4 - HOEG2 ANTWERP ANTW2
12/03/2018 20:35 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: HOEG3 - LEUV2 MECHELSE MECH1
12/03/2018 20:10 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: ANTW3 - HOEG2 ANTWERP ANTW2
12/03/2018 20:10 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: ANTW4 - HOEG1 ANTWERP ANTW2
17/03/2018 09:00 09:00 10:00 U12 Girls VHL 3B (2): HOEG1 - STIX1 HOEGAARDEN HHIH1
17/03/2018 08:30 09:00 10:00 U10 Boys VHL 3B (2): HOEG2 - HOEG1 HOEGAARDEN HHIH1
17/03/2018 10:00 10:00 11:00 U11 Boys VHL 3B (2): HOEG1 - MAAS1 HOEGAARDEN HHIH1
17/03/2018 09:30 10:00 11:00 U9 Boys VHL 4E (2): HOEG3 - ISCA2 HOEGAARDEN HHIH1
17/03/2018 08:25 10:00 11:00 U9 Girls VHL 4D (2): ARTE1 - HOEG1 ARTEMIS ARTE1
17/03/2018 09:30 10:00 10:50 U8 Boys VHL 2B (2): HOEG1 - LEUV3 HOEGAARDEN HHIH1
17/03/2018 08:25 10:00 10:50 U8 Boys VHL 4F (2): ARTE1 - HOEG2 ARTEMIS ARTE1
17/03/2018 09:30 10:00 10:50 U7 Girls VHL 4E (2): HOEG1 - LEUV1 HOEGAARDEN HHIH1
17/03/2018 08:50 10:30 11:30 U12 Boys VHL 2B (2): MOLH1 - HOEG1 MOL MOLH1
17/03/2018 10:30 10:30 11:30 U10 Girls VHL 3B (2): STIX1 - HOEG1 HASSELT STIX STIX2
17/03/2018 09:20 10:30 11:20 U7 Boys VHL 4G (2): MOLH1 - HOEG1 MOL MOLH1
17/03/2018 11:00 11:00 12:00 U12 Boys VHL 4C (2): HOEG2 - MOLH2 HOEGAARDEN HHIH1
17/03/2018 10:30 11:00 12:00 U9 Boys VHL 3C (2): HOEG1 - KEER1 HOEGAARDEN HHIH1
17/03/2018 10:30 11:00 11:50 U8 Boys VHL 4F (2): HOEG3 - MOLH1 HOEGAARDEN HHIH1
17/03/2018 10:30 11:00 11:50 U8 Girls VHL 4E (2): HOEG1 - STIX2 HOEGAARDEN HHIH1
17/03/2018 11:00 11:30 12:55 U16 Girls VHL 1B (2): LION1 - HOEG1 Blue Lions HC Tervuren LION1
17/03/2018 12:00 12:00 13:25 U14 Girls Nat. 2A (2): HOEG1 - BEER1 HOEGAARDEN HHIH1
17/03/2018 11:15 12:00 13:00 U9 Boys VHL 2B (2): LEUV2 - HOEG2 LEUVEN LEUV2
17/03/2018 11:50 13:00 14:25 U14 Girls VHL 2C (2): MOLH1 - HOEG2 MOL MOLH1
17/03/2018 13:30 13:30 14:55 U16 Boys VHL 2B (2): HOEG1 - LION1 HOEGAARDEN HHIH1
17/03/2018 13:45 14:30 15:55 U16 Girls VHL 3D (2): KEER2 - HOEG2 KEERBERGEN KEER1
17/03/2018 15:00 15:00 16:25 U19 Girls Nat. 2B (2): HOEG1 - BRUG1 HOEGAARDEN HHIH1
17/03/2018 14:10 15:00 16:25 U19 Boys VHL 2B (2): STIX1 - HOEG2 HASSELT STIX STIX1
17/03/2018 14:15 15:00 16:25 U19 Girls VHL 3C (2): VICT3 - HOEG2 VICTORY VICT3
17/03/2018 16:30 16:30 17:55 U19 Boys VHL 1B (2): HOEG1 - VICT2 HOEGAARDEN HHIH1
18/03/2018 09:05 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: HERA5 - HOEG2 HERAKLES HERA1
18/03/2018 09:25 10:00 11:25 Masters Nat. 1: WADU1 - NA/HO1 WAT. DUCKS WADU1
18/03/2018 10:00 10:00 11:00 HANN1 - OREE6
18/03/2018 13:50 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 3B: GDEV1 - HOEG1 GREEN DEVILS GDEV1
19/03/2018 19:45 20:30 21:30 Ladies VHL 1: KEER1 - HOEG2 KEERBERGEN KEER1
19/03/2018 20:30 20:30 21:30 Ladies VHL 1: HOEG1 - GDEV1 HOEGAARDEN HHIH1
24/03/2018 08:15 08:30 09:30 U12 Girls VHL 3B (2): LEUV2 - HOEG1 LEUVEN LEUV2
24/03/2018 08:25 09:30 10:30 U12 Boys VHL 4C (2): MAAS1 - HOEG2 Maasmechelen De Schietkuil HCMM1
24/03/2018 09:00 09:30 10:30 U10 Girls VHL 3B (2): HOEG1 - KEER2 HOEGAARDEN HHIH1
24/03/2018 09:00 09:30 10:30 U9 Girls VHL 4D (2): HOEG1 - KEER1 HOEGAARDEN HHIH1
24/03/2018 09:00 09:30 10:30 U9 Boys VHL 3C (2): STRU1 - HOEG1 SINT TRUIDEN STRU1
24/03/2018 10:00 10:30 11:30 U10 Boys VHL 3B (2): HOEG1 - VRIJ1 HOEGAARDEN HHIH1
24/03/2018 10:30 10:30 11:30 U9 Boys VHL 2B (2): HOEG2 - HERA2 HOEGAARDEN HHIH1
24/03/2018 09:45 10:30 11:30 U9 Boys VHL 4E (2): LEUV4 - HOEG3 LEUVEN LEUV2
24/03/2018 09:25 10:30 11:20 U8 Boys VHL 4F (2): MAAS1 - HOEG3 Maasmechelen De Schietkuil HCMM1
24/03/2018 09:55 11:00 12:00 U10 Boys VHL 3B (2): MERO1 - HOEG2 VRIJBROEK VRIJ1
24/03/2018 10:30 11:00 11:50 U7 Girls VHL 4E (2): TAXA1 - HOEG1 TAXANDRIA TAXA2
24/03/2018 11:00 11:30 12:30 U12 Boys VHL 2B (2): HOEG1 - ANTW1 HOEGAARDEN HHIH1
24/03/2018 10:45 11:30 12:30 U11 Boys VHL 3B (2): BEER2 - HOEG1 BEERSCHOT BEER2
24/03/2018 11:00 11:30 12:20 U8 Boys VHL 4F (2): HOEG2 - LEUV4 HOEGAARDEN HHIH1
24/03/2018 10:15 11:30 12:20 U8 Boys VHL 2B (2): KEER1 - HOEG1 KEERBERGEN KEER1
24/03/2018 09:50 11:30 12:20 U8 Girls VHL 4E (2): MOLH1 - HOEG1 MOL MOLH1
24/03/2018 11:00 11:30 12:20 U7 Boys VHL 4G (2): HOEG1 - STIX2 HOEGAARDEN HHIH1
24/03/2018 12:30 12:30 13:55 U16 Girls VHL 1B (2): HOEG1 - DRAG3 HOEGAARDEN HHIH1
24/03/2018 11:55 13:00 14:25 U14 Girls Nat. 2A (2): ANTW2 - HOEG1 ANTWERP ANTW1
24/03/2018 14:00 14:00 15:25 U16 Girls VHL 3D (2): HOEG2 - LEUV3 HOEGAARDEN HHIH1
24/03/2018 13:15 14:00 15:25 U16 Boys VHL 2B (2): KEER1 - HOEG1 KEERBERGEN KEER1
24/03/2018 14:20 15:00 16:25 U19 Boys VHL 1B (2): MECH1 - HOEG1 MECHELSE MECH2
24/03/2018 15:30 15:30 16:55 U19 Boys VHL 2B (2): HOEG2 - HERA2 HOEGAARDEN HHIH1
24/03/2018 14:20 15:30 16:55 U19 Girls Nat. 2B (2): MOLH1 - HOEG1 MOL MOLH1
24/03/2018 17:00 17:00 18:25 U19 Girls VHL 3C (2): HOEG2 - TAXA2 HOEGAARDEN HHIH1
25/03/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: HOEG2 - ANTW3 HOEGAARDEN HHIH1
25/03/2018 09:20 10:00 11:25 Masters Nat. 1: DARI1 - NA/HO1 DARING DARI1
25/03/2018 14:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 3B: HOEG1 - IXEL1 HOEGAARDEN HHIH1
26/03/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: HOEG1 - HOEG3 HOEGAARDEN HHIH1
26/03/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: HOEG2 - MECH1 HOEGAARDEN HHIH1
26/03/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: HOEG1 - MECH1 HOEGAARDEN HHIH1
26/03/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: HOEG2 - HOEG3 HOEGAARDEN HHIH1
15/04/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: HOEG2 - INDI4 HOEGAARDEN HHIH1
15/04/2018 10:50 11:30 12:55 Masters Nat. 1: NA/HO1 - BRAX1 NAMUR NAMU2
21/04/2018 08:00 08:30 09:30 U10 Girls VHL 3B (2): LION1 - HOEG1 Blue Lions HC Tervuren LION1
21/04/2018 08:30 08:30 09:30 U9 Girls VHL 4D (2): STIX2 - HOEG1 HASSELT STIX STIX2
21/04/2018 07:50 08:30 09:55 U16 Girls VHL 1B (2): MECH2 - HOEG1 MECHELSE MECH1
21/04/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Boys VHL 2B (2): HOEG1 - BEER1 HOEGAARDEN HHIH1
21/04/2018 09:30 09:30 10:30 U11 Boys VHL 3B (2): HOEG1 - HERA2 HOEGAARDEN HHIH1
21/04/2018 09:15 09:30 10:30 U12 Boys VHL 4C (2): LEUV2 - HOEG2 LEUVEN LEUV2
21/04/2018 08:45 09:30 10:30 U12 Girls VHL 3B (2): KEER1 - HOEG1 KEERBERGEN KEER1
21/04/2018 08:55 09:30 10:30 U10 Boys VHL 3B (2): VRIJ1 - HOEG2 VRIJBROEK VRIJ1
21/04/2018 10:30 10:30 11:30 U10 Boys VHL 3B (2): HOEG1 - ANTW2 HOEGAARDEN HHIH1
21/04/2018 10:30 10:30 11:30 U9 Boys VHL 2B (2): HOEG2 - MECH1 HOEGAARDEN HHIH1
21/04/2018 10:30 10:30 11:30 U9 Boys VHL 4E (2): HOEG3 - HERA3 HOEGAARDEN HHIH1
21/04/2018 09:20 10:30 11:20 U8 Boys VHL 4F (2): MOLH1 - HOEG2 MOL MOLH1
21/04/2018 10:30 10:30 11:20 U8 Girls VHL 4E (2): TAXA1 - HOEG1 TAXANDRIA TAXA2
21/04/2018 11:15 11:30 12:55 U14 Girls Nat. 2A (2): LEUV1 - HOEG1 LEUVEN LEUV1
21/04/2018 11:30 11:30 12:20 U8 Boys VHL 4F (2): HOEG3 - LEUV4 HOEGAARDEN HHIH1
21/04/2018 10:45 11:30 12:20 U8 Boys VHL 2B (2): KEER2 - HOEG1 KEERBERGEN KEER1
21/04/2018 11:30 11:30 12:20 U7 Boys VHL 4G (2): HOEG1 - STRU1 HOEGAARDEN HHIH1
21/04/2018 12:15 12:30 13:30 U9 Boys VHL 3C (2): LEUV3 - HOEG1 LEUVEN LEUV2
21/04/2018 12:30 12:30 13:55 U14 Girls VHL 2C (2): HOEG2 - LEUV3 HOEGAARDEN HHIH1
21/04/2018 14:00 14:00 15:25 U16 Boys VHL 2B (2): HOEG1 - MECH2 HOEGAARDEN HHIH1
21/04/2018 14:20 15:00 16:25 U19 Boys VHL 1B (2): NEOH1 - HOEG1 NEO NEOH1
21/04/2018 15:30 15:30 16:55 U16 Girls VHL 3D (2): HOEG2 - MAAS2 HOEGAARDEN HHIH1
21/04/2018 17:00 17:00 18:25 U19 Girls Nat. 2B (2): HOEG1 - SGEO1 HOEGAARDEN HHIH1
21/04/2018 16:35 17:30 18:55 U19 Girls VHL 3C (2): HERA3 - HOEG2 HERAKLES HERA2
21/04/2018 18:30 18:30 19:55 U19 Boys VHL 2B (2): HOEG2 - LEUV3 HOEGAARDEN HHIH1
22/04/2018 00:20 01:00 02:25 Masters Nat. 1: NA/HO1 - LEOP3 NAMUR NAMU1
22/04/2018 09:00 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: DRAG3 - HOEG2 DRAGONS. DRAG1
22/04/2018 11:30 11:30 12:30 HANN1 - LLNH8
23/04/2018 20:15 20:30 21:30 Ladies VHL 1: LEUV1 - HOEG1 LEUVEN LEUV1
28/04/2018 08:30 08:30 09:30 U12 Girls VHL 3B (2): HOEG1 - TAXA1 HOEGAARDEN HHIH1
28/04/2018 08:30 08:30 09:30 U10 Boys VHL 3B (2): HOEG2 - HERA2 HOEGAARDEN HHIH1
28/04/2018 07:55 08:30 09:30 U9 Boys VHL 2B (2): MERO1 - HOEG2 VRIJBROEK VRIJ1
28/04/2018 08:35 09:30 10:30 U12 Boys VHL 2B (2): HERA2 - HOEG1 HERAKLES HERA2
28/04/2018 08:50 09:30 10:30 U11 Boys VHL 3B (2): NEOH1 - HOEG1 NEO NEOH1
28/04/2018 10:00 10:00 11:25 U14 Girls Nat. 2A (2): HOEG1 - EMBG1 HOEGAARDEN HHIH1
28/04/2018 09:55 10:30 11:30 U10 Boys VHL 3B (2): MERO1 - HOEG1 VRIJBROEK VRIJ1
28/04/2018 09:25 10:30 11:20 U8 Boys VHL 4F (2): ARTE1 - HOEG3 ARTEMIS ARTE1
28/04/2018 11:30 11:30 12:30 U10 Girls VHL 3B (2): HOEG1 - ANTW3 HOEGAARDEN HHIH1
28/04/2018 11:30 11:30 12:30 U9 Boys VHL 3C (2): HOEG1 - VICT1 HOEGAARDEN HHIH1
28/04/2018 10:45 11:30 12:30 U9 Boys VHL 4E (2): VICT6 - HOEG3 VICTORY VICT2
28/04/2018 11:30 11:30 12:20 U8 Boys VHL 2B (2): HOEG1 - HERA1 HOEGAARDEN HHIH1
28/04/2018 11:30 11:30 12:20 U8 Boys VHL 4F (2): HOEG2 - MAAS1 HOEGAARDEN HHIH1
28/04/2018 11:00 11:30 12:55 U14 Girls VHL 2C (2): LION1 - HOEG2 Blue Lions HC Tervuren LION1
28/04/2018 10:55 12:00 13:25 U16 Girls VHL 3D (2): MAAS1 - HOEG2 Maasmechelen De Schietkuil HCMM1
28/04/2018 12:30 12:30 13:20 U8 Girls VHL 4E (2): HOEG1 - KEER3 HOEGAARDEN HHIH1
28/04/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Girls VHL 4E (2): HOEG1 - LEUV3 HOEGAARDEN HHIH1
28/04/2018 13:15 13:30 14:20 U7 Boys VHL 4G (2): LEUV5 - HOEG1 LEUVEN LEUV2
28/04/2018 13:30 13:30 14:55 U16 Girls VHL 1B (2): HOEG1 - KEER1 HOEGAARDEN HHIH1
28/04/2018 13:45 14:30 15:55 U16 Boys VHL 2B (2): VICT3 - HOEG1 VICTORY VICT3
28/04/2018 15:00 15:00 16:25 U19 Boys VHL 1B (2): HOEG1 - LEUV2 HOEGAARDEN HHIH1
28/04/2018 14:20 15:00 16:25 U19 Girls Nat. 2B (2): NEOH1 - HOEG1 NEO NEOH1
28/04/2018 13:45 15:00 16:25 U19 Boys VHL 2B (2): TAXA2 - HOEG2 TAXANDRIA TAXA1
28/04/2018 16:30 16:30 17:55 U19 Girls VHL 3C (2): HOEG2 - STIX2 HOEGAARDEN HHIH1
29/04/2018 08:55 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: INDI4 - HOEG2 INDIANA INDI1
29/04/2018 09:15 10:00 11:25 Masters Nat. 1: BRAX1 - NA/HO1 BRAXGATA BRAX3
29/04/2018 10:00 10:00 11:00 HANN1 - BUHC6
30/04/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: HOEG3 - HERA2 HOEGAARDEN HHIH1
30/04/2018 19:45 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: BRAX1 - HOEG1 BRAXGATA BRAX2
30/04/2018 19:45 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: BRAX2 - HOEG2 BRAXGATA BRAX2
30/04/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: HOEG3 - KEER1 HOEGAARDEN HHIH1
30/04/2018 20:30 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: BRAX1 - HOEG2 BRAXGATA BRAX2
30/04/2018 20:30 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: BRAX2 - HOEG1 BRAXGATA BRAX2
01/05/2018 08:30 08:30 09:30 U12 Boys VHL 4C (2): HOEG2 - VRIJ1 HOEGAARDEN HHIH1
01/05/2018 08:30 08:30 09:30 U11 Boys VHL 3B (2): HOEG1 - TAXA1 HOEGAARDEN HHIH1
01/05/2018 08:50 09:30 10:30 U12 Boys VHL 2B (2): NEOH1 - HOEG1 NEO NEOH1
01/05/2018 08:20 09:30 10:30 U12 Girls VHL 3B (2): MOLH1 - HOEG1 MOL MOLH1
01/05/2018 08:15 09:30 10:30 U10 Girls VHL 3B (2): TAXA1 - HOEG1 TAXANDRIA TAXA1
01/05/2018 08:15 09:30 10:30 U9 Boys VHL 3C (2): TAXA1 - HOEG1 TAXANDRIA TAXA1
01/05/2018 10:00 10:00 11:25 Coupe Sergant 1/8: NA/HO1 - LEUV1 HOEGAARDEN HHIH1
01/05/2018 08:55 10:30 11:30 U10 Boys VHL 3B (2): ANTW2 - HOEG2 ANTWERP ANTW2
01/05/2018 09:20 10:30 11:30 U9 Girls VHL 4D (2): MOLH1 - HOEG1 MOL MOLH1
01/05/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Girls Nat. 2A (2): HOEG1 - KEER1 HOEGAARDEN HHIH1
01/05/2018 11:30 11:30 12:20 U8 Boys VHL 2B (2): STIX1 - HOEG1 HASSELT STIX STIX2
01/05/2018 10:45 12:00 13:25 U14 Girls VHL 2C (2): TAXA1 - HOEG2 TAXANDRIA TAXA1
01/05/2018 13:00 13:00 14:00 U10 Boys VHL 3B (2): HOEG1 - HERA2 HOEGAARDEN HHIH1
01/05/2018 13:00 13:00 14:00 U9 Boys VHL 2B (2): HOEG2 - STIX1 HOEGAARDEN HHIH1
01/05/2018 13:00 13:00 14:00 U9 Boys VHL 4E (2): HOEG3 - MOLH1 HOEGAARDEN HHIH1
01/05/2018 13:15 13:30 14:20 U8 Girls VHL 4E (2): LEUV3 - HOEG1 LEUVEN LEUV2
01/05/2018 13:15 13:30 14:20 U7 Boys VHL 4G (2): LEUV3 - HOEG1 LEUVEN LEUV2
01/05/2018 12:15 13:30 14:55 U16 Girls VHL 1B (2): TAXA1 - HOEG1 TAXANDRIA TAXA1
01/05/2018 14:00 14:00 14:50 U8 Boys VHL 4F (2): HOEG3 - HOEG2 HOEGAARDEN HHIH1
01/05/2018 14:00 14:00 14:50 U7 Girls VHL 4E (2): HOEG1 - STIX1 HOEGAARDEN HHIH1
01/05/2018 15:00 15:00 16:25 U16 Boys VHL 2B (2): HOEG1 - LEUV2 HOEGAARDEN HHIH1
01/05/2018 16:30 16:30 17:55 U16 Girls VHL 3D (2): HOEG2 - STIX2 HOEGAARDEN HHIH1
01/05/2018 15:45 16:30 17:55 U19 Boys VHL 1B (2): BRAX2 - HOEG1 BRAXGATA BRAX1
01/05/2018 15:30 16:30 17:55 U19 Girls VHL 3C (2): DRAG3 - HOEG2 DRAGONS. DRAG4
01/05/2018 18:00 18:00 19:25 U19 Girls Nat. 2B (2): HOEG1 - ISCA1 HOEGAARDEN HHIH1
01/05/2018 19:30 19:30 20:55 U19 Boys VHL 2B (2): HOEG2 - MECH2 HOEGAARDEN HHIH1
01/05/2018 21:00 21:00 22:25 Coupe Campion 1/8: HOEG2 - DRAG7 HOEGAARDEN HHIH1
05/05/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Boys VHL 2B (2): HOEG1 - MOLH1 HOEGAARDEN HHIH1
05/05/2018 08:20 09:30 10:30 U12 Boys VHL 4C (2): MOLH2 - HOEG2 MOL MOLH1
05/05/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Girls VHL 3B (2): STIX1 - HOEG1 HASSELT STIX STIX2
05/05/2018 08:25 09:30 10:30 U11 Boys VHL 3B (2): MAAS1 - HOEG1 Maasmechelen De Schietkuil HCMM1
05/05/2018 09:30 09:30 10:30 U10 Boys VHL 3B (2): HOEG1 - HOEG2 HOEGAARDEN HHIH1
05/05/2018 10:30 10:30 11:30 U10 Girls VHL 3B (2): HOEG1 - STIX1 HOEGAARDEN HHIH1
05/05/2018 10:30 10:30 11:30 U9 Boys VHL 2B (2): HOEG2 - LEUV2 HOEGAARDEN HHIH1
05/05/2018 10:30 10:30 11:30 U9 Girls VHL 4D (2): HOEG1 - ARTE1 HOEGAARDEN HHIH1
05/05/2018 09:45 10:30 11:30 U9 Boys VHL 3C (2): KEER1 - HOEG1 KEERBERGEN KEER1
05/05/2018 10:30 10:30 11:20 U8 Girls VHL 4E (2): STIX2 - HOEG1 HASSELT STIX STIX2
05/05/2018 10:45 11:30 12:55 U14 Girls Nat. 2A (2): BEER1 - HOEG1 BEERSCHOT BEER1
05/05/2018 10:55 11:30 12:30 U9 Boys VHL 4E (2): ISCA2 - HOEG3 ISCA ISCA1
05/05/2018 11:30 11:30 12:20 U8 Boys VHL 4F (2): HOEG2 - ARTE1 HOEGAARDEN HHIH1
05/05/2018 10:20 11:30 12:20 U8 Boys VHL 4F (2): MOLH1 - HOEG3 MOL MOLH1
05/05/2018 11:30 11:30 12:20 U7 Boys VHL 4G (2): HOEG1 - MOLH1 HOEGAARDEN HHIH1
05/05/2018 12:15 12:30 13:20 U8 Boys VHL 2B (2): LEUV3 - HOEG1 LEUVEN LEUV2
05/05/2018 12:30 12:30 13:55 U14 Girls VHL 2C (2): HOEG2 - MOLH1 HOEGAARDEN HHIH1
05/05/2018 13:15 13:30 14:20 U7 Girls VHL 4E (2): LEUV1 - HOEG1 LEUVEN LEUV2
05/05/2018 14:00 14:00 15:25 U16 Girls VHL 1B (2): HOEG1 - LION1 HOEGAARDEN HHIH1
05/05/2018 13:30 14:00 15:25 U16 Boys VHL 2B (2): LION1 - HOEG1 Blue Lions HC Tervuren LION1
05/05/2018 13:35 15:00 16:25 U19 Girls Nat. 2B (2): BRUG1 - HOEG1 BRUGGE BRUG1
05/05/2018 15:30 15:30 16:55 U16 Girls VHL 3D (2): HOEG2 - KEER2 HOEGAARDEN HHIH1
05/05/2018 15:45 16:30 17:55 U19 Boys VHL 1B (2): VICT2 - HOEG1 VICTORY VICT1
05/05/2018 17:00 17:00 18:25 U19 Boys VHL 2B (2): HOEG2 - STIX1 HOEGAARDEN HHIH1
05/05/2018 18:30 18:30 19:55 U19 Girls VHL 3C (2): HOEG2 - VICT3 HOEGAARDEN HHIH1
06/05/2018 10:00 10:00 11:25 Masters Nat. 1: NA/HO1 - RA/LI1 HOEGAARDEN HHIH1
06/05/2018 10:45 11:30 12:55 Messieurs Min. Nat. Honneur: VICT3 - HOEG2 VICTORY VICT1
07/05/2018 20:30 20:30 21:30 Ladies VHL 1: HOEG2 - HOEG1 HOEGAARDEN HHIH1
12/05/2018 08:30 08:30 09:30 U12 Boys VHL 4C (2): HOEG2 - MAAS1 HOEGAARDEN HHIH1
12/05/2018 08:30 08:30 09:30 U12 Girls VHL 3B (2): HOEG1 - LEUV2 HOEGAARDEN HHIH1
12/05/2018 07:35 08:30 09:30 U9 Boys VHL 2B (2): HERA2 - HOEG2 HERAKLES HERA2
12/05/2018 07:30 08:30 09:55 U16 Girls VHL 1B (2): DRAG3 - HOEG1 DRAGONS. DRAG2
12/05/2018 08:25 09:30 10:30 U12 Boys VHL 2B (2): ANTW1 - HOEG1 ANTWERP ANTW2
12/05/2018 10:00 10:00 11:25 U14 Girls Nat. 2A (2): HOEG1 - ANTW2 HOEGAARDEN HHIH1
12/05/2018 09:55 10:30 11:30 U10 Boys VHL 3B (2): VRIJ1 - HOEG1 VRIJBROEK VRIJ1
12/05/2018 11:30 11:30 12:30 U11 Boys VHL 3B (2): HOEG1 - BEER2 HOEGAARDEN HHIH1
12/05/2018 11:30 11:30 12:30 U10 Boys VHL 3B (2): HOEG2 - MERO1 HOEGAARDEN HHIH1
12/05/2018 10:45 11:30 12:30 U10 Girls VHL 3B (2): KEER2 - HOEG1 KEERBERGEN KEER1
12/05/2018 11:30 11:30 12:20 U7 Boys VHL 4G (2): STIX2 - HOEG1 HASSELT STIX STIX2
12/05/2018 12:30 12:30 13:30 U9 Boys VHL 3C (2): HOEG1 - STRU1 HOEGAARDEN HHIH1
12/05/2018 12:30 12:30 13:30 U9 Boys VHL 4E (2): HOEG3 - LEUV4 HOEGAARDEN HHIH1
12/05/2018 11:45 12:30 13:30 U9 Girls VHL 4D (2): KEER1 - HOEG1 KEERBERGEN KEER1
12/05/2018 12:30 12:30 13:20 U8 Boys VHL 2B (2): HOEG1 - KEER1 HOEGAARDEN HHIH1
12/05/2018 12:30 12:30 13:20 U8 Boys VHL 4F (2): HOEG3 - MAAS1 HOEGAARDEN HHIH1
12/05/2018 12:15 12:30 13:20 U8 Boys VHL 4F (2): LEUV4 - HOEG2 LEUVEN LEUV2
12/05/2018 12:30 12:30 13:20 U8 Girls VHL 4E (2): HOEG1 - MOLH1 HOEGAARDEN HHIH1
12/05/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Girls VHL 4E (2): HOEG1 - TAXA1 HOEGAARDEN HHIH1
12/05/2018 13:30 13:30 14:55 U16 Boys VHL 2B (2): HOEG1 - KEER1 HOEGAARDEN HHIH1
12/05/2018 14:15 14:30 15:55 U16 Girls VHL 3D (2): LEUV3 - HOEG2 LEUVEN LEUV2
12/05/2018 15:00 15:00 16:25 U19 Girls Nat. 2B (2): HOEG1 - MOLH1 HOEGAARDEN HHIH1
12/05/2018 16:30 16:30 17:55 U19 Boys VHL 1B (2): HOEG1 - MECH1 HOEGAARDEN HHIH1
12/05/2018 15:35 16:30 17:55 U19 Boys VHL 2B (2): HERA2 - HOEG2 HERAKLES HERA1
12/05/2018 16:45 18:00 19:25 U19 Girls VHL 3C (2): TAXA2 - HOEG2 TAXANDRIA TAXA1
14/05/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: HOEG1 - LEUV1 HOEGAARDEN HHIH1
14/05/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: HOEG2 - LEUV2 HOEGAARDEN HHIH1
14/05/2018 19:45 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: BEER1 - HOEG3 BEERSCHOT BEER1
14/05/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: HOEG1 - LEUV2 HOEGAARDEN HHIH1
14/05/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: HOEG2 - LEUV1 HOEGAARDEN HHIH1
14/05/2018 20:30 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: VICT1 - HOEG3 BEERSCHOT BEER1
21/05/2018 19:50 20:30 21:30 Ladies VHL 1: GDEV1 - HOEG2 GREEN DEVILS GDEV1
28/05/2018 19:50 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: HOEG3 - ANTW3 MECHELSE MECH1
28/05/2018 19:55 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: MERO1 - HOEG1 VRIJBROEK VRIJ1
28/05/2018 19:55 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: VRIJ1 - HOEG2 VRIJBROEK VRIJ1
28/05/2018 20:35 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: HOEG3 - ANTW4 MECHELSE MECH1
28/05/2018 20:40 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: MERO1 - HOEG2 VRIJBROEK VRIJ1
28/05/2018 20:40 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: VRIJ1 - HOEG1 VRIJBROEK VRIJ1
  February 2018  
M T W T F S S
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
  March 2018  
M T W T F S S
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
News
Spaghetti-dag Damesploeg
19/02/2018
Verkoop drinkbussen: Actie U14g1
13/11/2017
Organiseer je een (ploeg)event op de hockey?
02/01/2017

 

 

Hockey in Hoegaarden
Zavelkuilstraat
3320 Hoegaarden
BE36 7755 9030 9281 

 

 

© 2016, website powered by Twizzit.com