NL
FR
Gold sponsors
Silver sponsors
Weer of geen weer...
Weeronline.nl - Meer weer in Hoegaarden
Datum Afspraaktijd Aanvang Einde Evenement Accommodatie
17/12/2017 09:20 10:30 11:20 Z/S Challenge Lycke U8 Boys: OMBR1 - HOEG1 S/Z Braine l'Alleud - Card.Mercier S/Z Braine l'Alleud - Card.Mercier
17/12/2017 12:30 12:30 13:30 Z/S U12 Boys VHL 3B: KEER2 - HOEG2 S/Z Gent Hogeschool 1 S/Z Gent Hogeschool 1
17/12/2017 12:15 13:00 14:00 Z/S U11 Boys VHL 3: HOEG1 - TAXA1 S/Z Edegem Kattenbroek S/Z Edegem Kattenbroek
17/12/2017 13:30 13:30 14:30 Z/S U12 Boys VHL 3B: BRAX5 - HOEG2 S/Z Gent Hogeschool 1 S/Z Gent Hogeschool 1
17/12/2017 14:30 14:30 15:30 Z/S U12 Girls VHL 3: HOEG1 - TAXA1 S/Z Sporthal Ter Linde - Glabbeek S/Z Ter Linde - Glabbeek
17/12/2017 13:55 14:40 15:40 Z/S U11 Boys VHL 3: HOEG1 - LION1 S/Z Edegem Kattenbroek S/Z Edegem Kattenbroek
17/12/2017 15:35 16:30 17:30 Z/S U12 Boys VHL 2B: HOEG1 - KEER1 S/Z Leuven - Rijschool S/Z Leuven - Rijschool
17/12/2017 16:30 16:30 17:30 Z/S U12 Girls VHL 3: HOEG1 - LEUV3 S/Z Sporthal Ter Linde - Glabbeek S/Z Ter Linde - Glabbeek
17/12/2017 16:35 17:30 18:30 Z/S U12 Boys VHL 2B: HOEG1 - LEUV2 S/Z Leuven - Rijschool S/Z Leuven - Rijschool
18/12/2017 20:30 20:30 21:30 Ladies VHL 1: HOEG2 - LEUV1 HOEGAARDEN HHIH1
18/12/2017 19:50 20:30 21:30 Ladies VHL 1: GDEV1 - HOEG1 GREEN DEVILS GDEV1
06/01/2018 00:00 00:00 01:00 Z/S U16 Girls VHL 2B: ISCA3 - HOEG2
06/01/2018 00:00 00:00 01:00 Z/S U9 Girls VHL/LFH 2: HOEG1 - RIXH1 HOEGAARDEN HHIH1
06/01/2018 00:00 00:00 01:00 Z/S U9 Girls VHL/LFH 2: HOEG1 - LEUV2 HOEGAARDEN HHIH1
06/01/2018 08:30 08:30 09:55 Z/S U14 Girls VHL/LFH 3: HOEG2 - RWSC2 HOEGAARDEN HHIH1
06/01/2018 08:50 09:30 10:30 Z/S U10 Boys VHL/LFH 3: NAMU2 - HOEG2 NAMUR NAMU2
06/01/2018 09:25 10:00 11:25 Z/S U16 Girls VHL 2B: ISCA2 - HOEG2 ISCA ISCA1
06/01/2018 10:30 10:30 11:55 Z/S U16 Girls VHL 2B: HOEG1 - ISCA3 HOEGAARDEN HHIH1
06/01/2018 11:30 11:30 12:55 Z/S U16 Girls VHL 2B: HOEG1 - ISCA2 HOEGAARDEN HHIH1
06/01/2018 11:20 12:00 13:00 Z/S U9 Boys VHL 2: MECH2 - HOEG1 MECHELSE MECH2
06/01/2018 11:20 12:00 13:00 Z/S U9 Boys VHL 2: MECH2 - HOEG2 MECHELSE MECH2
06/01/2018 12:30 12:30 13:55 Z/S U14 Girls VHL/LFH 3: HOEG2 - PRIM1 HOEGAARDEN HHIH1
06/01/2018 13:00 13:30 14:30 Z/S U10 Boys VHL/LFH 3: OMBR2 - HOEG2 OMBRAGE OMBR1
06/01/2018 13:30 13:30 14:55 Z/S U14 Girls VHL 1: HOEG1 - KEER1 HOEGAARDEN HHIH1
06/01/2018 15:00 15:00 16:25 Z/S U19 Boys VHL 1: HOEG1 - TEMS1 HOEGAARDEN HHIH1
06/01/2018 13:50 15:00 16:25 Z/S U19 Boys VHL 1: MOLH1 - HOEG1 MOL MOLH1
06/01/2018 14:45 15:00 16:00 Z/S U9 Boys VHL 2: LEUV3 - HOEG1 LEUVEN LEUV2
06/01/2018 14:45 15:00 16:00 Z/S U9 Boys VHL 2: LEUV3 - HOEG2 LEUVEN LEUV2
06/01/2018 16:00 16:00 17:25 Z/S U19 Boys VHL 2B: HOEG2 - LEUV3 HOEGAARDEN HHIH1
06/01/2018 17:00 17:00 18:25 Z/S U14 Girls VHL 1: HOEG1 - LION1 HOEGAARDEN HHIH1
06/01/2018 18:00 18:00 19:00 Z/S U10 Boys VHL 2B: HOEG1 - HERA2 HOEGAARDEN HHIH1
06/01/2018 18:00 18:00 19:00 Z/S U10 Boys VHL 2B: HOEG1 - VICT2 HOEGAARDEN HHIH1
06/01/2018 18:15 19:00 20:25 Z/S U19 Boys VHL 2B: BEER2 - HOEG2 BEERSCHOT BEER1
07/01/2018 08:30 08:30 09:30 Z/S U12 Boys VHL 2B: HOEG1 - TAXA1 HOEGAARDEN HHIH1
07/01/2018 08:30 08:30 09:30 Z/S U12 Boys VHL 2B: HOEG1 - LEUV2 HOEGAARDEN HHIH1
07/01/2018 08:00 08:30 09:30 Z/S U12 Boys VHL 3B: LION1 - HOEG2 Blue Lions HC Tervuren LION1
07/01/2018 08:40 09:30 10:30 Z/S U12 Girls VHL 3: STIX1 - HOEG1 HASSELT STIX STIX1
07/01/2018 08:50 09:30 10:30 Z/S U12 Boys VHL 3B: NEOH1 - HOEG2 NEO NEOH1
07/01/2018 10:00 10:00 11:25 Z/S U16 Boys VHL/LFH 2: HOEG1 - MECH2 HOEGAARDEN HHIH1
07/01/2018 09:25 10:00 11:25 Z/S U14 Boys VHL/LFH 4B: PARC2 - HOEG1 PARC PARC1
07/01/2018 10:20 11:00 12:25 Z/S U16 Boys VHL/LFH 2: MECH1 - HOEG1 MECHELSE MECH1
07/01/2018 10:30 11:00 12:25 Z/S U14 Boys VHL/LFH 4B: RWSC3 - HOEG1 WHITE STAR RWSC1
07/01/2018 12:00 12:00 13:00 Z/S U11 Boys VHL 3: HOEG1 - STIX1 HOEGAARDEN HHIH1
07/01/2018 12:00 12:00 13:00 Z/S U11 Boys VHL 3: HOEG1 - TAXA1 HOEGAARDEN HHIH1
07/01/2018 15:00 15:00 16:25 Z/S U19 Girls VHL/LFH 2: HOEG2 - EMBG2 HOEGAARDEN HHIH1
07/01/2018 16:00 16:00 17:25 Z/S U19 Girls VHL 1: HOEG1 - MOLH1 HOEGAARDEN HHIH1
07/01/2018 17:00 17:00 18:25 Z/S U19 Girls VHL 1: HOEG1 - LEUV1 HOEGAARDEN HHIH1
13/01/2018 00:00 00:00 01:00 Z/S U16 Girls VHL 2B: HOEG2 - KEER1
13/01/2018 00:00 00:00 01:00 Z/S U10 Girls VHL/LFH 2: HOEG1 - NAMU1 HOEGAARDEN HHIH1
13/01/2018 08:30 08:30 09:30 Z/S U16 Girls VHL 2B: HOEG2 - MOLH1
13/01/2018 07:50 08:30 09:30 Z/S U10 Girls VHL/LFH 2: HHUY1 - HOEG1 HUY HHUY1
13/01/2018 08:30 08:30 09:55 Z/S U14 Girls VHL/LFH 3: HOEG2 - OMBR2 HOEGAARDEN HHIH1
13/01/2018 09:00 09:30 10:30 Z/S U10 Boys VHL/LFH 3: OREE3 - HOEG2 OREE Ecole Européenne ECEU1
13/01/2018 10:30 10:30 11:55 Z/S U16 Girls VHL 2B: HOEG1 - KEER1 HOEGAARDEN HHIH1
13/01/2018 09:50 10:30 11:30 Z/S U10 Boys VHL/LFH 3: NAMU2 - HOEG2 NAMUR NAMU2
13/01/2018 11:30 11:30 12:55 Z/S U16 Girls VHL 2B: HOEG1 - MOLH1 HOEGAARDEN HHIH1
13/01/2018 12:30 12:30 13:55 Z/S U14 Girls VHL/LFH 3: HOEG2 - LION2 HOEGAARDEN HHIH1
13/01/2018 13:30 13:30 14:55 Z/S U14 Girls VHL 1: HOEG1 - GANT1 HOEGAARDEN HHIH1
13/01/2018 15:00 15:00 16:25 Z/S U19 Boys VHL 2B: HOEG2 - LION1 HOEGAARDEN HHIH1
13/01/2018 13:35 15:00 16:25 Z/S U19 Boys VHL 1: BRUG1 - HOEG1 BRUGGE BRUG1
13/01/2018 16:00 16:00 17:25 Z/S U19 Boys VHL 2B: HOEG2 - LEUV3 HOEGAARDEN HHIH1
13/01/2018 17:00 17:00 18:25 Z/S U14 Girls VHL 1: HOEG1 - BRUG1 HOEGAARDEN HHIH1
13/01/2018 17:00 18:00 19:25 Z/S U19 Boys VHL 1: GANT1 - HOEG1 GANTOISE GANT1
13/01/2018 18:00 18:00 19:00 Z/S U10 Boys VHL 2B: HOEG1 - ANTW1 HOEGAARDEN HHIH1
13/01/2018 18:00 18:00 19:00 Z/S U10 Boys VHL 2B: HOEG1 - DRAG2 HOEGAARDEN HHIH1
14/01/2018 15:00 15:00 16:25 Z/S U19 Girls VHL 1: HOEG1 - TAXA1 HOEGAARDEN HHIH1
20/01/2018 07:50 09:00 18:00 U9 Boys 2 Zaal - Leopold LEOPOLD
20/01/2018 08:45 10:00 11:25 Z/S U14 Girls VHL 1: TAXA1 - HOEG1 TAXANDRIA TAXA1
20/01/2018 13:25 14:00 15:00 Z/S U10 Boys VHL 2B: DRAG2 - HOEG1 S/Z Hoegaarden De Struysvogel S/Z Hoegaarden De Struysvogel
20/01/2018 15:00 15:00 16:25 Z/S U19 Boys VHL 1: HOEG1 - LEUV2 HOEGAARDEN HHIH1
20/01/2018 15:25 16:00 17:00 Z/S U10 Boys VHL 2B: ANTW1 - HOEG1 S/Z Hoegaarden De Struysvogel S/Z Hoegaarden De Struysvogel
21/01/2018 08:30 08:30 09:30 Z/S U12 Boys VHL 2B: HOEG1 - TAXA1 HOEGAARDEN HHIH1
21/01/2018 08:45 09:30 10:30 Z/S U12 Boys VHL 2B: BEER1 - HOEG1 BEERSCHOT BEER2
21/01/2018 08:50 09:30 10:30 Z/S U12 Boys VHL 3B: NEOH1 - HOEG2 NEO NEOH1
21/01/2018 10:00 10:00 11:25 Z/S U16 Boys VHL/LFH 2: HOEG1 - LION1 HOEGAARDEN HHIH1
21/01/2018 09:15 10:00 11:25 Z/S U14 Boys VHL/LFH 4B: EMBG2 - HOEG1 EMBOURG EMBG1
21/01/2018 11:00 11:00 12:25 Z/S U16 Boys VHL/LFH 2: HOEG1 - LEUV3 HOEGAARDEN HHIH1
21/01/2018 11:30 12:00 13:00 Z/S U12 Girls VHL 3: LION2 - HOEG1 Blue Lions HC Tervuren LION1
21/01/2018 12:00 12:00 12:50 Z/S Challenge Lycke U8 Boys: HOEG1 - OREE1 HOEGAARDEN HHIH1
21/01/2018 11:15 12:30 13:30 Z/S U11 Boys VHL 3: HOEG1 - VICT2 S/Z Oud Turnhout De Hoogt S/Z Oud Turnhout De Hoogt
21/01/2018 12:30 13:00 14:25 Z/S U14 Boys VHL/LFH 4B: OLDC2 - HOEG1 OLD CLUB OLDC1
21/01/2018 13:45 14:30 15:30 Z/S U12 Girls VHL 3: BRAX5 - HOEG1 BRAXGATA BRAX3
21/01/2018 13:15 14:30 15:30 Z/S U11 Boys VHL 3: HOEG1 - LION1 S/Z Oud Turnhout De Hoogt S/Z Oud Turnhout De Hoogt
21/01/2018 15:00 15:00 16:25 Z/S U19 Girls VHL 1: HOEG1 - LION1 HOEGAARDEN HHIH1
21/01/2018 14:25 15:00 16:25 Z/S U19 Girls VHL/LFH 2: LARA2 - HOEG2 LARA LARA2
21/01/2018 14:45 15:30 16:30 Z/S U12 Boys VHL 3B: BRAX5 - HOEG2 BRAXGATA BRAX3
21/01/2018 16:00 16:00 17:25 Z/S U19 Girls VHL 1: HOEG1 - ISCA1 HOEGAARDEN HHIH1
21/01/2018 17:25 18:00 19:25 Z/S U19 Girls VHL/LFH 2: LARA3 - HOEG2 LARA LARA2
27/01/2018 00:00 00:00 01:00 Z/S U16 Girls VHL 2B: HOEG2 - LEUV2
27/01/2018 08:30 08:30 09:30 Z/S U16 Girls VHL 2B: HOEG2 - LEUV3
27/01/2018 08:30 08:30 09:55 Z/S U14 Girls VHL 1: HOEG1 - BAUD1 HOEGAARDEN HHIH1
27/01/2018 07:45 08:30 09:30 Z/S U9 Girls VHL/LFH 2: EMBG1 - HOEG1 EMBOURG EMBG1
27/01/2018 08:50 09:30 10:30 Z/S U9 Boys VHL 2: BAUD1 - HOEG1 BAUDOUIN BAUD1
27/01/2018 10:00 10:00 11:25 Z/S U16 Girls VHL 2B: HOEG1 - LEUV2 HOEGAARDEN HHIH1
27/01/2018 11:00 11:00 12:25 Z/S U16 Girls VHL 2B: HOEG1 - LEUV3 HOEGAARDEN HHIH1
27/01/2018 12:00 12:00 13:25 Z/S U14 Girls VHL/LFH 3: HOEG2 - RWSC2 HOEGAARDEN HHIH1
27/01/2018 13:00 13:00 14:25 Z/S U14 Girls VHL/LFH 3: HOEG2 - LION2 HOEGAARDEN HHIH1
27/01/2018 14:00 14:00 15:25 Z/S U14 Girls VHL 1: HOEG1 - INDI1 HOEGAARDEN HHIH1
27/01/2018 14:30 15:00 16:25 Z/S U19 Boys VHL 2B: HOEG2 - TAXA2 HOEGAARDEN HHIH1
27/01/2018 13:55 15:00 16:25 Z/S U19 Boys VHL 1: ANTW1 - HOEG1 ANTWERP ANTW1
27/01/2018 16:00 16:00 17:00 Z/S U9 Girls VHL/LFH 2: HOEG1 - RIXH1 HOEGAARDEN HHIH1
27/01/2018 16:00 16:00 17:00 Z/S U9 Boys VHL 2: HOEG2 - BAUD1 HOEGAARDEN HHIH1
27/01/2018 16:30 17:00 18:25 Z/S U19 Boys VHL 2B: HOEG2 - LION1 HOEGAARDEN HHIH1
27/01/2018 18:35 20:00 21:25 Z/S U19 Boys VHL 1: HERM1 - HOEG1 HERMES HERM1
28/01/2018 00:00 00:00 01:00 Z/S U14 Boys VHL/LFH 4B: NAMU4 - HOEG1
28/01/2018 00:30 00:00 01:00 Z/S U10 Girls VHL/LFH 2: HOEG1 - NAMU1 HOEGAARDEN HHIH1
28/01/2018 00:30 00:00 01:00 Z/S U10 Girls VHL/LFH 2: HOEG1 - LEUV2 HOEGAARDEN HHIH1
28/01/2018 08:30 08:30 09:30 Z/S U11 Boys VHL 3: HOEG1 - STIX1 HOEGAARDEN HHIH1
28/01/2018 10:00 10:00 11:25 Z/S U16 Boys VHL/LFH 2: HOEG1 - RACI2 HOEGAARDEN HHIH1
28/01/2018 09:45 10:30 11:20 Z/S Challenge Lycke U8 Boys: RACI1 - HOEG1 RACING RACI3
28/01/2018 11:00 11:00 12:25 Z/S U16 Boys VHL/LFH 2: HOEG1 - ISCA1 HOEGAARDEN HHIH1
28/01/2018 12:35 13:00 14:25 Z/S U14 Boys VHL/LFH 4B: JAGU2 - HOEG1 JAGUAR JAGU1
28/01/2018 13:00 14:00 15:00 Z/S U11 Boys VHL 3: DRAG3 - HOEG1 DRAGONS. DRAG3
28/01/2018 15:00 15:00 16:25 Z/S U19 Girls VHL 1: HOEG1 - NEOH1 HOEGAARDEN HHIH1
28/01/2018 14:15 15:00 16:25 Z/S U19 Girls VHL/LFH 2: PING2 - HOEG2 PINGOUIN PING2
28/01/2018 16:00 16:00 17:25 Z/S U19 Girls VHL 1: HOEG1 - VICT2 HOEGAARDEN HHIH1
28/01/2018 15:20 16:00 17:25 Z/S U19 Girls VHL/LFH 2: RIXH1 - HOEG2 RIXENSART RIXH1
03/02/2018 00:00 00:00 01:00 Z/S U16 Girls VHL 2B: HOEG2 - ISCA2
03/02/2018 00:00 00:00 01:00 Z/S U16 Girls VHL 2B: ISCA3 - HOEG1
03/02/2018 10:00 10:00 11:25 Z/S U16 Girls VHL 2B: HOEG1 - HOEG2 HOEGAARDEN HHIH1
03/02/2018 11:00 11:00 12:25 Z/S U14 Girls VHL/LFH 3: HOEG2 - LEUV4 HOEGAARDEN HHIH1
03/02/2018 12:00 12:00 13:25 Z/S U14 Girls VHL/LFH 3: HOEG2 - PRIM1 HOEGAARDEN HHIH1
03/02/2018 14:30 15:00 16:25 Z/S U19 Boys VHL 2B: HOEG2 - MECH1 HOEGAARDEN HHIH1
03/02/2018 14:45 16:00 17:25 Z/S U19 Boys VHL 2B: BEER2 - HOEG2 BEERSCHOT BEER1
04/02/2018 00:00 00:00 01:00 Z/S U14 Boys VHL/LFH 4B: HOEG1 - OREE6
04/02/2018 03:20 04:00 05:25 Z/S U16 Boys VHL/LFH 2: MECH2 - HOEG1 MECHELSE MECH1
04/02/2018 09:45 10:00 11:25 Z/S U16 Boys VHL/LFH 2: LEUV2 - HOEG1 LEUVEN LEUV2
04/02/2018 10:30 11:00 12:25 Z/S U14 Boys VHL/LFH 4B: RWSC3 - HOEG1 WHITE STAR RWSC1
04/02/2018 15:00 15:00 16:00 Z/S U19 Girls VHL/LFH 2: EMBG2 - HOEG2
04/02/2018 15:00 15:00 16:25 Z/S U19 Girls VHL/LFH 2: LLNH2 - HOEG2 LOUVAIN-LA-NEUVE LLNH2
05/02/2018 19:50 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: HOEG3 - MERO1 MECHELSE MECH1
05/02/2018 19:45 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: HERA2 - HOEG1 KEERBERGEN KEER1
05/02/2018 19:45 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: KEER1 - HOEG2 KEERBERGEN KEER1
05/02/2018 20:35 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: HOEG3 - VRIJ1 MECHELSE MECH1
05/02/2018 20:30 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: HERA2 - HOEG2 KEERBERGEN KEER1
05/02/2018 20:30 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: KEER1 - HOEG1 KEERBERGEN KEER1
18/02/2018 10:00 10:00 11:25 Masters Nat. 1: NA/HO1 - WE/ZA2 HOEGAARDEN HHIH1
18/02/2018 09:25 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: WADU7 - HOEG2 WAT. DUCKS WADU1
18/02/2018 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. 3A: HOEG1 - PING1 HOEGAARDEN HHIH1
18/02/2018 14:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 3B: HOEG1 - TOUR1 HOEGAARDEN HHIH1
19/02/2018 20:30 20:30 21:30 Ladies VHL 1: HOEG1 - KEER1 HOEGAARDEN HHIH1
19/02/2018 20:15 20:30 21:30 Ladies VHL 1: LEUV1 - HOEG2 LEUVEN LEUV1
25/02/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: HOEG2 - VICT4 HOEGAARDEN HHIH1
25/02/2018 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. 3A: HOEG1 - BUHC1 HOEGAARDEN HHIH1
26/02/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: HOEG1 - BEER1 HOEGAARDEN HHIH1
26/02/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: HOEG2 - VICT1 HOEGAARDEN HHIH1
26/02/2018 19:45 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: BRAX1 - HOEG3 BRAXGATA BRAX2
26/02/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: HOEG1 - VICT1 HOEGAARDEN HHIH1
26/02/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: HOEG2 - BEER1 HOEGAARDEN HHIH1
26/02/2018 20:30 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: BRAX2 - HOEG3 BRAXGATA BRAX2
04/03/2018 07:45 08:30 09:55 Masters Nat. 1: LEOP2 - NA/HO1 LEOPOLD LEOP1
04/03/2018 09:15 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: PING5 - HOEG2 PINGOUIN PING2
04/03/2018 10:00 10:00 11:00 HANN1 - ARLO1
04/03/2018 12:50 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 3B: KNOK1 - HOEG1 KNOKKE KNOK1
05/03/2018 20:30 20:30 21:30 Ladies VHL 1: HOEG2 - HOEG1 HOEGAARDEN HHIH1
11/03/2018 10:00 10:00 11:25 Masters Nat. 1: NA/HO1 - OREE2 HOEGAARDEN HHIH1
11/03/2018 11:30 11:30 12:55 Messieurs Min. Nat. Honneur: HOEG2 - DRAG4 HOEGAARDEN HHIH1
11/03/2018 14:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 3B: HOEG1 - SGEO1 HOEGAARDEN HHIH1
12/03/2018 19:50 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: HOEG3 - LEUV1 MECHELSE MECH1
12/03/2018 19:25 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: ANTW3 - HOEG1 ANTWERP ANTW2
12/03/2018 19:25 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: ANTW4 - HOEG2 ANTWERP ANTW2
12/03/2018 20:35 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: HOEG3 - LEUV2 MECHELSE MECH1
12/03/2018 20:10 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: ANTW3 - HOEG2 ANTWERP ANTW2
12/03/2018 20:10 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: ANTW4 - HOEG1 ANTWERP ANTW2
18/03/2018 09:05 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: HERA5 - HOEG2 HERAKLES HERA1
18/03/2018 09:25 10:00 11:25 Masters Nat. 1: WADU1 - NA/HO1 WAT. DUCKS WADU1
18/03/2018 10:00 10:00 11:00 HANN1 - OREE6
18/03/2018 13:50 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 3B: GDEV1 - HOEG1 GREEN DEVILS GDEV1
19/03/2018 19:45 20:30 21:30 Ladies VHL 1: KEER1 - HOEG2 KEERBERGEN KEER1
19/03/2018 20:30 20:30 21:30 Ladies VHL 1: HOEG1 - GDEV1 HOEGAARDEN HHIH1
25/03/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: HOEG2 - ANTW3 HOEGAARDEN HHIH1
25/03/2018 09:20 10:00 11:25 Masters Nat. 1: DARI1 - NA/HO1 DARING DARI1
25/03/2018 14:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 3B: HOEG1 - IXEL1 HOEGAARDEN HHIH1
26/03/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: HOEG1 - HOEG3 HOEGAARDEN HHIH1
26/03/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: HOEG2 - MECH1 HOEGAARDEN HHIH1
26/03/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: HOEG1 - MECH1 HOEGAARDEN HHIH1
26/03/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: HOEG2 - HOEG3 HOEGAARDEN HHIH1
22/04/2018 00:20 01:00 02:25 Masters Nat. 1: NA/HO1 - LEOP3 NAMUR NAMU1
22/04/2018 09:00 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: DRAG3 - HOEG2 DRAGONS. DRAG1
22/04/2018 11:30 11:30 12:30 HANN1 - LLNH8
23/04/2018 20:15 20:30 21:30 Ladies VHL 1: LEUV1 - HOEG1 LEUVEN LEUV1
29/04/2018 08:55 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: INDI4 - HOEG2 INDIANA INDI1
29/04/2018 09:15 10:00 11:25 Masters Nat. 1: BRAX1 - NA/HO1 BRAXGATA BRAX3
29/04/2018 10:00 10:00 11:00 HANN1 - BUHC6
30/04/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: HOEG3 - HERA2 HOEGAARDEN HHIH1
30/04/2018 19:45 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: BRAX1 - HOEG1 BRAXGATA BRAX2
30/04/2018 19:45 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: BRAX2 - HOEG2 BRAXGATA BRAX2
30/04/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: HOEG3 - KEER1 HOEGAARDEN HHIH1
30/04/2018 20:30 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: BRAX1 - HOEG2 BRAXGATA BRAX2
30/04/2018 20:30 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: BRAX2 - HOEG1 BRAXGATA BRAX2
01/05/2018 00:00 00:00 01:00 Coupe Campion 1/8: HOEG2 - DRAG7
01/05/2018 10:00 10:00 11:25 Coupe Sergant 1/8: NA/HO1 - LEUV1 HOEGAARDEN HHIH1
06/05/2018 10:00 10:00 11:25 Masters Nat. 1: NA/HO1 - RA/LI1 HOEGAARDEN HHIH1
06/05/2018 10:45 11:30 12:55 Messieurs Min. Nat. Honneur: VICT3 - HOEG2 VICTORY VICT1
07/05/2018 20:30 20:30 21:30 Ladies VHL 1: HOEG2 - HOEG1 HOEGAARDEN HHIH1
14/05/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: HOEG1 - LEUV1 HOEGAARDEN HHIH1
14/05/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: HOEG2 - LEUV2 HOEGAARDEN HHIH1
14/05/2018 19:45 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: BEER1 - HOEG3 BEERSCHOT BEER1
14/05/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: HOEG1 - LEUV2 HOEGAARDEN HHIH1
14/05/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: HOEG2 - LEUV1 HOEGAARDEN HHIH1
14/05/2018 20:30 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: VICT1 - HOEG3 BEERSCHOT BEER1
21/05/2018 19:50 20:30 21:30 Ladies VHL 1: GDEV1 - HOEG2 GREEN DEVILS GDEV1
28/05/2018 19:50 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: HOEG3 - ANTW3 MECHELSE MECH1
28/05/2018 19:55 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: MERO1 - HOEG1 VRIJBROEK VRIJ1
28/05/2018 19:55 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: VRIJ1 - HOEG2 VRIJBROEK VRIJ1
28/05/2018 20:35 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: HOEG3 - ANTW4 MECHELSE MECH1
28/05/2018 20:40 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: MERO1 - HOEG2 VRIJBROEK VRIJ1
28/05/2018 20:40 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: VRIJ1 - HOEG1 VRIJBROEK VRIJ1
  December 2017  
M T W T F S S
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
  January 2018  
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
News
Verkoop drinkbussen: Actie Sinterklaas- en Kerstperiode
13/11/2017
Organiseer je een (ploeg)event op de hockey?
02/01/2017

 

 

Hockey in Hoegaarden
Zavelkuilstraat
3320 Hoegaarden
BE36 7755 9030 9281 

 

 

© 2016, website powered by Twizzit.com